• Toz Kontrol Teknolojileri
  • +90 (312) 502 0600
  • E-Posta Adresi
  • info@spraystreamturkiye.com
  • Adres
  • İvedik OSB 1354. Sk, N: 109 Ankara

Kurumsal – Hakkımızda

Spraystream Türkiye’ye Hoş Geldiniz!

Spraystream, püskürttüğü basınçlı mikro su damlacıklarıyla havada gezinen tozları ya da kokuya sebep olan partikülleri yakalar ve yere indirir. Bu süreç sonunda etkin bir toz veya koku kontrolü yapılmış olur. 50 mikron boyutlu su damlacıklarını yüksek basınçla püskürten Spraystream modelleri, sadece toz veya koku kontrolü için kullanılmaz; ihtiyaç doğrultusunda, soğutma veya sulama işlemleri için de kullanılabilmektedir. Son yaşanan olayların ardından, Covid-19 ile mücadele adına, dezenfeksiyon kimyallasallarını verimli ve etkili bir şekilde açık veya kapalı alanlara dağıtmak ve hastalık etmeni olan virüsleri öldürmek için de kullanılır olmuştur. Spraystream ürünleri ‘toz kontrol üniteleri’ ya da ‘toz baskılama üniteleri’ olarak adlandırılan, endüstriyel makineler grubun bir üyesidir.

1980 yılından bugüne, Belçika menşeili, Savic Engineering toz kontrol sistemleri üretiyor. Geniş kadrosuyla sürekli sektörel yeniliklere imza atıyor ve bu sayede dünyanın lider toz kontrol sistemleri üreticisi olarak, hak ettiği yerini koruyor.

Untrasol Enerji, tedarik zinciri profesyonelleri tarafından kurulmuş, müşteri odaklı çözümler üreten ve sürekli kendine yeni değerler katan bir firma olup Spraystream ürünleri dışında; savunma sanayi ve enerji santralleri ile ilgili girişimlere ve distribütörlüğünü yürüttüğü farklı markalara sahiptir. Türkiye’de iki adet, Irak’ta ise üç adet ofisi bulunan Untrasol Enerji, yeni yatırımlarıyla beraber hızla büyüyor.

2020 yılı itibariyle, Spraystream ürünleri, Untrasol Enerji güvencesi ile birlikte Türkiye ve Irak’ta kullanıcılarıyla buluştu. Toz ve koku kontrolü yapılması gereken alanlarda, soğutma ve sulama üniterine ihtiyaç duyulan yerlerde ve Covid-19 ile mücadelede en büyük yardımcınız olacak olan Spraystream ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle irtibata geçebilirsiniz.